70 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz
Türkiye'nin Vizyonu AKINSOFT E-ticaret Sistemleri
Türkiye'nin Vizyonu AKINSOFT E-ticaret Sistemleri
Sepetim 0,00 TL
BLOG
Yayın Tarihi : 14.02.2020 11:37 | Güncellenme Tarihi : 27.02.2020 14:37 | Blog 1
Blog Açıklama

Öncelikle alanında uzman sizlere başlangıç ve ilerleme alanında her an yardımcı olabilecek tecrübeli , deneyimli uzmanları olan hizmet ve servis ağı gelişmiş firmaları tercih etmelisiniz.

Kullandığınız / kullanacağınız e- ticaret programı kolay kullanım sağlayan paneli, detaylı raporlama özellikleri ile sizlere güncel satış, stok, sipariş ve kazanç durumunuzu pratik bir şekilde gösterebilmelidir.

Sitenizin sizin markanızı yansıtttığını düşünecek olursak, mobil cihazlara uyumlu , responsive yapıda, arama motorlarına uyumlu ve sürekli güncellenen bir yapıda olması sizleri bu süreçleri takip etmekten kurtaracaktır.

Hazır tema tasarımları ile sitenizin kurulumunu kolayca tamamlayabilirsiniz. Ayrıca sanal mağaza entegrasyonları ile ürünlerinizi hızlı bir şekilde satışa açarak ve pazarlama işlemini başlatabilir ve doğru tanıtım ile sipariş almaya başlayabilirsiniz.

Günümüzde pek çok e ticaret programı markası işlemleri 1 gün içerisinde tamamlayarak e ticaret sitenizi teslim etmektedir.

Aynı şekilde seçtiğiniz partner firmanın sizlere sağlayacağı XML entegrasyonları ile sitenize çok kısa sürede binllerce ürün yükleyebilir,Uzman destek ekibi ile gelişime açık yapısı sizlere E-Ticaret platformunda en büyük destekçiniz olacaktır.Arama motorları ile entegrasyonlu alt yapısı ile hızlı bir şekilde aramalarda üst sıraya çıkmanızı sağlayacak ve müşterilerinizin size kısa sürede erişimini sağlayacaktır.

Unutmayın ki sıradan bir program almıyor , tüm süreçlerinizde yanınızda olacak ve size yol gösterecek bir partner ile iş ortaklığı başlatıyorsunuz.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et